içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

20. doğum gününde, Vali sürprizi

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Özel Genç Mehmet Günaydın’ın 20. doğum gününde, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

20. doğum gününde, Vali sürprizi

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Özel Genç Mehmet Günaydın’ın 20. doğum gününde, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Günaydın ailesinin ilk çocukları olan özel genç Mehmet, ziyaret ve doğum günü sürprizi nedeniyle büyük mutluluk yaşadı. Atletizm, Uzun Atlama ve Gülle Atma gibi üç ayrı dalda dereceleri olan Özel Genç Mehmet Günaydın, Vali Hamza Aydoğdu’ya madalyalarını gösterip, başarılarını paylaştı.

Kardeşi Yasin’in bağlama ile çalıp söylediği ‘Ben yoruldum hayat’ türküsüne eşlik eden Mehmet, duygulu anların yaşanmasına sebep oldu.

Vali Aydoğdu, ‘Mehmet özel bir gencimiz. Doğum gününde yanında olmak istedik. Spora ve elektroniğe ilgisi var. Güzel de başarılar elde etmiş. Biz de tablet hediye ettik. Sesli kitaplar dinleyecek, özetlerini bize anlatacak. Bayramdan sonra da misafirimiz olacak. Özel çocuklarımızın, gençlerimizin mutluluğu bizim için her şeyden kıymetli.’ dedi.

Özel Genç Mehmet’in babası Murat Günaydın da ‘Bu ziyaret tüm ailemize güzel bir sürpriz oldu. Mehmet bizim ilk göz ağrımız. Bugün ne kadar sevindiğini kelimelerle ifade edemem. İlk defa böyle bir doğum günü yaşadık. Valimizin ince düşüncesi bizi çok mutlu etti. Bu günü hiç unutmayacağız.’ Diyerek duygularını paylaştı. Valilik Basın

Tarih: 09-05-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum