içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Ak Heyetten Esnaf Ve Vatandaş Ziyareti

snaf ve vatandaşla her fırsatta hem hal olan ve sık sık ziyaretler yapan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Ak Heyetten Esnaf Ve Vatandaş Ziyareti
Haberi Sesli Dinle

Ak Heyetten Esnaf Ve Vatandaş Ziyareti

 

 

Esnaf ve vatandaşla her fırsatta hem hal olan ve sık sık ziyaretler yapan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Her zaman halkla içe içe olmaya ve onların taleplerini dinlemeye büyük özen gösterdiklerini belirten Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti’nin başarılı hizmet siyasetinin altında ortak akıl ve istişarenin yattığına işaret etti.

Göstermelik siyaset yapmadıklarını kaydeden Aydoğdu, “Biz 20 yıldır gönülden siyaset yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar nasıl esnafımızın ve vatandaşımızın yanında durduysak bundan sonra da aynı şekilde duracağız. Bu millete en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Her zaman dinamik, her zaman sahada olan AK Parti Kadroları olarak çalışmalara hız kazandırdıklarını aktaran İl Başkanı Altınsoy, “AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur ittifakı ile hep beraber hareket ediyoruz. Sahada da omuz omuza hep beraberiz. Bundan sonraki süreçte de beraber hareket etmeye devam edeceğiz. Ortak paydamız Aksaray, gayretimiz Aksaray’ımız için ülkemiz için. Hep daha iyisinin peşindeyiz. Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz. Vatandaşımızın, esnafımızın derdi bizim derdimiz. Dünde böyleydi, bugünde böyle, yarında böyle olacak. Bizim siyasetimizin odak noktası insandır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın söylemi çalışmalarımızın merkezi olmuştur. Milletine aşık bir liderle 20 yıl önce çıktığımız bu yolda misyonumuz aynı şekilde devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde seçim zaferlerinin yanı sıra büyük badireleri de milletimizin destekleriyle atlattık. Her zaman ifade ettiğimiz gibi biz millete efendi değil hizmetkar olmaya geldik. Çalışmalarımızı da bu minvalde yürütmeye devam edeceğiz” dedi. *Haber Merkezi

Tarih: 20-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum