içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Başkanlar birbirlerine başarı dilediler

Maçtan sonra konuşan Aksaray Belediyespor Başkanı Hamit Özkök ve iskenderunspor Başkanı Hakan Polat birlikte açıklamada bulunarak, Bundan sonra ki maçlarda başarı temennisinde bulundular.

Başkanlar birbirlerine başarı dilediler
Haberi Sesli Dinle

Başkanlar birbirlerine başarı dilediler

Maçtan sonra konuşan Aksaray Belediyespor Başkanı Hamit Özkök ve iskenderunspor Başkanı Hakan Bolat birlikte açıklamada bulunarak, Bundan sonra ki maçlarda başarı temennisinde bulundular.

Aksaray Belediyespor Kulüp başkanı Hamit Özkök 1-1 berabere sona eren İskender'in spor müsabakasının ardından yaptığı açıklamada, “İyi mücadele verdiğimiz bir müsabaka oldu. Son dakikalarda kalemizde gördüğümüz golle sahadan 1-1 berabere ayrıldık. Yolumuz çok uzun, biz bu işin seveni olacağımızı düşünüyoruz. Bu vesileyle de İskenderun sporlu camiye ya da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyoruz” dedi.

 İskenderun Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Bolat ise yaptığı açıklamada, son saniyede gelen beraberlik golü sonrasında sevindik. İki takımda şampiyonluğa oynuyor. İlk maçlarda bütün oyuncuların stresli başladığını biliyorum. 5-6 maç sonra gerçek takımlar gerçek güçlerini ortaya çıkacaklardır. Ben isterim ki hak eden takım şampiyon olsun. Bundan sonraki maçlarda Aksaray spora da başarılar diliyorum” dedi. *Bilal BÖLÜKBAŞ

Tarih: 07-09-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum