içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

BAYRAMI, DUALARDA BİRLEŞEN DİLLER EŞLİĞİNDE KUTLAYALIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı "Ramazan Bayramı" kutlama mesajı yayınlayarak Milletimizin bayramını kutladı. MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı kutlama mesajında şu görüşlere değindi.

BAYRAMI, DUALARDA BİRLEŞEN DİLLER EŞLİĞİNDE KUTLAYALIM

BAYRAMI, DUALARDA BİRLEŞEN DİLLER EŞLİĞİNDE KUTLAYALIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı "Ramazan Bayramı" kutlama mesajı yayınlayarak Milletimizin bayramını kutladı.

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı kutlama mesajında şu görüşlere değindi.

  Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı Rahmet, mağfiret, merhamet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha bitirerek millet olarak birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duyguları ile mübarek Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşamaktayız.

Aziz Milletimizin hayatında bayramların çok müstesna bir yeri vardır. Bayramlar insanların arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, şuurunun şekillendiği güçlendiği özel günlerdir.

Bu bayramda geçmiş bayramlara göre bir farklılık olarak, tüm dünyayı ve ülkemizide etkisi altına alan koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle ülke genelinde tedbir amaçlı sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı için büyüklerimizi ziyaret edip ellerinden öpemeyeceğimiz bir Ramazan Bayramını geçirmenin üzüntüsünü yaşamaktayız.

Evlerimizde geçirmek zorunda kalacağımız bu bayramı, arzu ederdik ki, bayram namazı ile birlikte gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, dualarda birleşen diller eşliğinde kutlayalım.

Ancak sorumluluklarımızın bilincinde, sosyal mesafenin gönül birlikteliğimize engel olmayacağını düşünerek, hem kendimizin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmamak için bu yıl özellikle yakın temas ile bayramlaşmaktan kaçınarak, teknolojiyi kullanarak bayramlaşmalıyız. Hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, sorumluluk bilinci içinde daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağımıza da inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığı iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını, Aksaray'ımıza, ülkemize, milletimize ve tüm Türk-İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, nice bayramlara ulaşmak temennisiyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım”dedi. Haber Bülteni

Tarih: 11-05-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum