içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Gençlerimiz Bize Güç Ve Enerji Veriyor

Belediye Başkanı DR. Evren Dinçer Gençlik Buluşmaları programı kapsamında Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Gençlerimiz Bize Güç Ve Enerji Veriyor
Haberi Sesli Dinle

Gençlerimiz Bize Güç Ve Enerji Veriyor

 

 

Belediye Başkanı DR. Evren Dinçer Gençlik Buluşmaları programı kapsamında Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Gençlik Buluşmaları Programı dolayısı ile Yunus Emre Anadolu Lisesine giden Belediye Başkanı DR. Evren Dinçer’e Belediye Meclis Üyesi Yakup Kadri Perek eşlik etti.

Her fırsatta gençlerle buluşmaya yönelik programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yunus Emre Lisesi Konferans salonunda öğrencilerle buluştu. Başkan Dinçer öğrencilere kendi öğrencilik yıllarından bahsetti. Dinçer, gençlere yönelik Aksaray Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalardan bahsetti. Gençlerin sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Dinçer, Aksaray Bilim Merkezinden, Kitap Konaklarından, Millet Kıraathanelerinden ve belediyeye ait spor tesislerinden bahsetti. Başkan Dinçer gençleri bu tesisleri gençlerin en güzel şekilde kullanmasını istedi.

Gençlerle uzun uzun sohbet eden Başkan Dinçer, okul yönetimini ve öğretmenleri de ziyaret etti. Öğretmenlerin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dinçer, okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Okul yönetimi ve öğretmenler Başkan Dinçer’in yaptığı ziyaretten menmuniyet duyduklarını ifade ettiler. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler. *Haber Merkezi

Tarih: 14-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum