içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN’DAN YAŞANAN SEL FELAKETLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA: Dezenformatif içeriklere itibar edilmemesi önem arz etmektedir

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sel ve su baskınları konusunda resmî kurumların bilgilendirmelerinin takip edilmesinin ve dezenformatif içeriklere itibar edilmemesinin önem arz ettiğini bildirdi.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN’DAN YAŞANAN SEL FELAKETLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA:  Dezenformatif içeriklere itibar edilmemesi önem arz etmektedir

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN’DAN YAŞANAN SEL FELAKETLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA:

Dezenformatif içeriklere itibar edilmemesi önem arz etmektedir

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sel ve su baskınları konusunda resmî kurumların bilgilendirmelerinin takip edilmesinin ve dezenformatif içeriklere itibar edilmemesinin önem arz ettiğini bildirdi.

İletişim Başkanı Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul ve Kırklareli'nde meydana gelen selden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti, vefat edenlere de Allah'tan rahmet diledi.

Devletin teyakkuz hâlinde olduğunu belirten İletişim Başkanı Altun, "İlgili tüm kurumlarımız çalışmalarını yürütmektedir. Ani sel ve su baskınları konusunda valiliklerimiz ve AFAD başta olmak üzere resmî kurumlarımızın bilgilendirmelerinin takip edilmesi, dezenformatif içeriklere itibar edilmemesi önem arz etmektedir." ifadelerini kullandı.

 

Tarih: 07-09-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum