içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kartallar inşaat Gözlükuyuspor’a sponsor oldu

Kartallar İnşaat Gözlükuyuspor oldu

Kartallar  inşaat Gözlükuyuspor’a sponsor oldu
Haberi Sesli Dinle

Kartallar  inşaat Gözlükuyuspor’a sponsor oldu
Kartallar İnşaat Gözlükuyuspor oldu
Aksaray Amatör küme de bu sezon özellikle ikinci yarı oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin takdirini alan Gözlukuyuspora Kartallar İnşaat sponsor olarak takıma adını verdi. Gözlükuyuspor hedefini de Bölgesel Amatör Lig (BAL) olarak belirledi.
Gözlukuyuspor takımından yapılan açıklamada, Dört Senedir Gözlükuyu spor olarak devam ettiğimiz Aksaray Amatör küme mücadelemize iyisiyle kötüsüyle geçirdiğimiz güzel dürüst ve centilmenlik çerçevesinde tamamladık. Centilmenlik içerisinde geçirdiğimiz sezona bir yenisini eklemek için çalışmalarımız devam ediyor. Sezonlara bir yenisini daha eklemek adına gönlü her zaman bizlerle olan  Hacı Ali Eken Kartallar GYO İnşaat ile yeni sezonda isim ve her konudaki sponsorluklarımızı genişletip kulübümüzün bir üst lig olan Bal ( Bölgesel Amatör Lig ) de mücadele edebilmesi için gerek maddi gerek manevi bütün engelleri aşıp hedefi her zaman şampiyonluk olan Gözlükuyu sporu Bölgesel ligde temsil etmek için elimizden gelen gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. 
Kulübümüzün yeni ismi KARTALLAR İNŞAAT GÖZLÜKUYU SPOR olarak tescillenecektir. Yönetim kurulumuzun önümüzdeki günlerde netleşip tam liste halinde paylaşılacaktır. Her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olsun” denildi. *Ahmet Akif FİLİKCİ

Tarih: 17-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum